Navigation Menu+

Mobile Monday’de Sosyalleşme Zamanı

Haz 1, 2012 / Mobile Monday

Senelerdir devam eden en sevdiğim etkinlikte değişim zamanı gelmişti.

Değişim risklidir, riskleri severim. İyi bir hazırlık ve ekibe güvenle, en iyi sonuçlara ulaştırır.

img_0743

Sunumsuz, sadece sosyalleşme odaklı bir Mobile Monday’e karar verdik.

Gelen dinleyicilerimize hazırladığımız yaka kartına adını ve “sizle ne konuşabilirler?” “3 etiketinizi yazınız” dedik; böylece konuklar birbirinin yaka kartına bakarak birbirini tanıma imkanı buldu.

 

yakakart

Dünya’nın En Büyük Mutfağı Yemeksepeti ‘nin ev sahipliğinde, Sevcan Çelik özeniyle gerçekleşen etkinlikte,  konuklarımız keyifli ikramlarla yeni iş modellerini konuştular.

Etkinlikte Yemeksepeti‘nin ofisi beğeni topladı.Etkinlik sırasında dileyenlere, ofis gezdirildi.

Bu etkinlik benim için çok özel bir yere sahip oldu.

 

groupon    pelin_ayan

 

Kariyerimde çalıştığım dört firmanın da yöneticisi ve çalışma arkadaşlarım aynı ortamda biraraya geldi.

Aradiom, Retromedya, XING ve Groupon ‘da beraber çalıştığım arkadaşlarımı ve raporladığım Genel Müdürlerimi birarada ağırlamak benim için çok özeldi.

 

Groupon İlk GM Emre Ekmekçi & XING GM Hakan Gönenli

 

Eski Genel Müdürlerimi birbirine tanıştırdığım ve onlarla fotoğraf çektirdiğim an, kariyerimdeki en güzel ödüllerimden biriydi.Kendileri ile aynı firmada çalışmasam da, onların öğrencisiyim, bana daima yol gösterdiler.

 

Valentine Cem Aseyo

Facebook’un uzman ismi Cem Valentine Aseyo, yoğun istek üzerine yine aramızda. Konu sosyal medya olunca akıllara ilk önce Facebook geliyor tabiki de. Cem de tam anlamıyla bir internet gurusu… Kendisi ürün geliştirmeden sanal reklamlara kadar birçok alanda bilgi sahibi olduğundan, bu deneyimlerini bizimle en güzel şekilde paylaşt. Dünyada bu derin bilgiye sahip olan sihirli insanlardan bir tanesi olan Cem, bunu konuşmalarıyla da bizlere göstermiş oldu.

 

 Mobile Monday İstanbul bu etkinliğinde, sektörün en önemli profesyonelleriyle(110+kişi) , 18:00 de başlayıp, 22:50 de biterek en uzun Mobile Monday rekorunu kırdı. Günümüzde insanları yarım saat bir odada tutmak zorken, saatlerce kalmamızı değerli konuklarımızın hoş sohbetine bağlıyoruz.

 

Ofisi olunca Mobile Monday ilk etkinliğim olacak diyen start-uplar, bir dahaki dönem bize gelmelisiniz diyen yöneticiler, “Natali, bugün konuştuğum iş olsun, dile benden ne dilersen:) ” diyen sektör profesyonelleri ve yazın etkinlik olmayacağı için bize kızan misafirlerimizin sohbetleri ile etkinliği bitirdik.

 

m4    m2

 

Mobile Monday yazın gerçekleşmeyecek. Ekip, tabiki çalışıyor. Yeni dönemde dinlemek istediğiniz konuşmacılar ve konu önerilerini bildirmeniz, bizi çok mutlu eder.

 

m1    m5

Paylaş