Navigation Menu+

Londra Olmpiyatları’nın Global Bloggerı’nı Okuyorsunuz

Tem 17, 2012 / Aklımdakiler

Projeyi ilk duyduğumda, dünyada bir ilk gerçekleştirileceğim için hayranlıkla dinlemiştim.

Samsung’un farklı ülkelerinden özel olarak seçtiği bloggerlar, 10 gün boyunca olimpiyat zamanında Londra’da olarak, Samsung ve MSN işbirliği ile oluşturulmuş portalda her gün yayın yapacaktı. Farklı şehirlerden gelen 80+ blogger en başta bir gün boyunca “En İyi Blog Nasıl 0lmalı?” eğitimi alacak, daha sonra 10 gün boyunca her gün farklı içerikte olan programa katılarak (Moda, Jamie Oliver ile gurme, tarih vs.) yaşadıklarını paylaşacaktı.

 

           1258632_mfull          1254970_mfull

 

Seçildiğimi öğrendiğim andan itibaren, bu büyük projede yer alıp, sporcuların ve etkinliğin dijital göbeğinde yer alacak olmanın heyecanını ve olimpiyatlardaki en büyük projede ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşıyorum.

Dünyadaki işin uzmanlarından internet için doğru video çekme, içeriği doğru ifade etme eğitimi alacak ve on gün boyunca hem olimpiyatlardan hem de Londra’nın farklı yerlerinden sizlere bilgi vereceğim.

 

Olimpiyatların heyecanını paylaşmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

 

 

Projede burada yazamadığım birçok detay ve sürprizlerle dolu olduğunu belirtmek isterim.

Her sene bir büyük kurumla blogumda proje yapma hedefime de uygun olduğu için, bu projeyi keyifle gerçekleştireceğim.

2010 Bilkom ile Mac Challange, 2011 Akbank ile Akbank İnternet Kullanımı Arttırmak için Brezilya Karnavalı projelerini gerçekleştirmiştim. 2012’de de Samsung ve MSN le Global Blogger Projesi gerçekleştireceğim için mutluyum.

Harika serüveni yayınlayacağım profillerimi yakında sizlerle paylaşacağım.

 

Bu projenin beni en heyecanlandıran bölümü, 10 gün boyunca dünyanın her yerinden sosyal medya, teknoloji ve mobil liderleri ile birlikte geçirerek; tüm yenilik ve gelişmeleri öğrenecek olmam!

Londra Olimpiyatlarındaki ve İngiltere’ deki

inanılmaz atmosferi benim gözümden izlemeye

hazır olun.

Paylaş